Kapsül Kahve Makinesi Ekşi Yorumları

Kullanıcılar kapsül kahve makineleri için markalara göre farklı başlıklar açmış ve uzun süredir aktif başlıklara yorum yazabiliyor olsalar da, son dönemde kapsül kahve makinesine de, kapsül kahveye de rağbet, yorum artmıştır. Kapsül kahve makinesi ekşi yorumları olumlu yönde görünüyor.

Kapsül Kahve Makinesi Ekşi Yorumları

Birçok kişi çok pratik olduğundan ve kolayca kahve hazırlanabildiğinden kapsül kahve makinesini tercih edebileceğinden bahsediyor ve birçoğu da kapsül kahve makinesinin temizlenmeye ihtiyaç duymamasının verdiği sevinci paylaşmış.

Kimler Kapsül Kahve Makinesi Tercih ediyor?

İşe gidenler ve evde çalışanlar pratikliği ve zaman kazandırması konusunda mutluyken “Makine pahalı olsa da, kullanmaya başladıktan sonra kahveden tat almaya başladım.” diyenleri göz ardı edemeyiz. Kahve makinelerinin sütlü versiyonlarından hoşlandığını belirtenler de var.

Kapsül kahve makinesi başlığına yapılan yorumlar 2020 senesinde birden artmış, bu da makine ve kapsüllerin daha çok göz önünde olduğunu ve kullanılmaya başlandığını gösteriyor ancak 2020 senesinde, kapsül fiyatlarının artışıyla makineden de muzdarip olanlar var. Kapsüllerinin doğayla dost olmadığını söyleyenler de bulunurken, buna çözüm olarak metal kapsüllerin satıldığını ve makinenin çok güzel kahveler yaptığını belirtmişler. Kimler kapsül kahve makinesi tercih ediyor sorusunun cevabı çok basit, herkes!

En İyi Kahve Makinesi

Kapsül Kahve Makinesi Ekşi Yorumları
Kapsül Kahve Makinesi Ekşi Yorumları

Kapsül kahve makinesi ekşi yorumları incelendiğinde en iyi kahve makinesi ve en iyi kapsül aroması görüşlerinin çok fazla değiştiği fark edilebilir. En iyi kahve makinesi düşünüldüğünde Nespresso ve Tchibo fazlasıyla yorum almış ancak Nespresso Tchibo’yu da geride bırakıyor. Çok fazla olumlu ve olumsuz yorumu mevcut, bunlardan en çok tekrar edilenleri, Nespresso’nun çok yoğun, lezzetli, kıvamlı ve içtikten sonra asla bırakamayacağınızı söylediği yorumlardır.

Zahmetsiz, kolay ve en lezzetli kahveleri yaptığını söyleyenler var, çok uzun süre kullanmasına rağmen hala kullanabildiğini söyleyen kullanıcılar Nespresso’yu önerirken, kapsüllerin artık daha pahalı olmasından yakınsalar da almaya devam ettiklerini söylüyor ve hala diğer kullanıcılara da öneriyorlar. Tchibo’da ise en beğenilen çeşit şeftalili ve vanilyalı olanları, brasil ve etiyopyadan hoşlananlar diğer insanlara önerirken aromasız olmasını tercih edenler de var.

Krups Dolce Gusto için en çok ‘çeşit bulamıyoruz’ yorumları gelmiş durumda. Stokların geç yenilenmesi kullanıcılar için kötü yanı, güzel yanları ise yine kolay kullanımı ve zahmetsiz güzel kahveler yapabilmesi. Ekşi sözlük kullanıcıları genel olarak tüm kapsül kahvelerin lezzetli oluşu ve makinelerin zahmetsizliği konusunda hemfikirler ancak fiyat açısından ayrılığa düşenler mevcut.

Yorum yapın